Vi hjälper dig. allra först.

Customer Success

John Andersson John Andersson Head of Customer Success

042 610 50 24 john.andersson@inyett.se
Andreas Lindell Andreas Lindell Customer Success

042 456 97 26 andreas.lindell@inyett.se
Mariola Malecka Mariola Malecka Customer Success

042 610 50 13 mariola.malecka@inyett.se
Kristina Thim Kristina Thim Customer Success

042 610 50 11 kristina.thim@inyett.se
Emelie Strömberg Emelie Strömberg Customer Success

042 21 00 07 emelie.stromberg@inyett.se
Zozo Noun Zozo Noun Customer Success

042 610 50 23 zozo.noun@inyett.se
Vi brinner för säkra affärer.

Sales

Filip Bengtsson Filip Bengtsson Head of Sales

042 456 97 24 filip.bengtsson@inyett.se
Annika Eriksson Annika Eriksson Account Manager

08 128 450 11 annika.eriksson@inyett.se
Charles Davidsson Charles Davidsson Account Manager

042 610 50 22 charles.davidsson@inyett.se
Fredrik Klarkner Fredrik Klarkner Account Manager

042 610 50 15 fredrik.klarkner@inyett.se
Endis Gasi Endis Gasi Account Manager

042 610 51 20 endis.gasi@inyett.se
Sebastian Kristensson Sebastian Kristensson Account Manager

042 610 50 25 sebastian.kristensson@inyett.se
Fanny Ahlin Fanny Ahlin Account Manager

042 610 50 27 fanny.ahlin@inyett.se
 

Marknad

Tommie Holmertz Tommie Holmertz Head of Marketing

042 610 50 20 tommie.holmertz@inyett.se
Jacob Ekelund Jacob Ekelund Marketing

042 610 51 39 jacob.ekelund@inyett.se
Ettor. Nollor. Multipla skärmar. Plåster på fingertopparna.

Inyett IT

Raoul Pennerup Raoul Pennerup Head of IT

042 610 50 19 raoul.pennerup@inyett.se
Marcus Alsterfjord Marcus Alsterfjord Developer


marcus.alsterfjord@inyett.se
Robin Bergström Robin Bergström Developer

042 610 51 28 robin.bergstrom@inyett.se
John Lundin John Lundin Second-line Technical Support

042 610 51 22 john.lundin@inyett.se
Joel Cheng Joel Cheng Second-line Technical Support

042 610 50 26 joel.cheng@inyett.se

Ledningsgrupp

Tommie Holmertz Tommie Holmertz Head of Marketing

042 610 50 20 tommie.holmertz@inyett.se
Henrik Beijer-Olsen Henrik Beijer-Olsen Head of Human Resourses

042 610 50 14 henrik.beijer-olsen@inyett.se
Catherine Borgkvist Catherine Borgkvist Head of Administration

042 610 50 10 catherine.borgkvist@inyett.se
Oskar Fyrgård Oskar Fyrgård Country manager Norway

042 610 50 16 oskar.fyrgard@inyett.se
Raoul Pennerup Raoul Pennerup Head of IT

042 610 50 19 raoul.pennerup@inyett.se