Vi hjälper dig. allra först.

Inyett Customer Service

Catherine Borgkvist Catherine Borgkvist Head of Customer Service

042 610 50 10 catherine.borgkvist@inyett.se
Mariola Malecka Mariola Malecka Customer Service

042 610 50 13 mariola.malecka@inyett.se
Kristina Thim Kristina Thim Customer Service

042 610 50 11 kristina.thim@inyett.se
Zozo Noun Zozo Noun First line technical support

042 610 50 23 zozo.noun@inyett.se
Vi brinner för säkra affärer.

Inyett Sales

Oskar Fyrgård Oskar Fyrgård Team Lead Aftermarket

042 610 50 16 oskar.fyrgard@inyett.se
Nilla Dressler Nilla Dressler Sales Coordinator

042 610 50 17 nilla.dressler@inyett.se
Andreas Lindell Andreas Lindell Sales Representative Aftermarket

042 456 97 26 andreas.lindell@inyett.se
Andrea Tolic Andrea Tolic Sales Representative

042 610 50 14 andrea.tolic@inyett.se
Annika Eriksson Annika Eriksson Sales Representative

08 128 450 11 annika.eriksson@inyett.se
Charles Davidsson Charles Davidsson Sales Representative

042 610 50 22 charles.davidsson@inyett.se
Filip Bengtsson Filip Bengtsson Sales Representative

042 456 97 24 filip.bengtsson@inyett.se
Fredrik Klarkner Fredrik Klarkner Sales Representative

042 610 50 15 fredrik.klarkner@inyett.se
John Andersson John Andersson Sales Representative

042 610 50 24 john.andersson@inyett.se
Ettor. Nollor. Multipla skärmar. Plåster på fingertopparna.

Inyett IT

Raoul Pennerup Raoul Pennerup Head of IT

042 610 50 19 raoul.pennerup@inyett.se
Marcus Alsterfjord Marcus Alsterfjord Developer


marcus.alsterfjord@inyett.se
Robin Bergström Robin Bergström Developer

042 610 51 28 robin.bergstrom@inyett.se
John Lundin John Lundin Second-line Technical Support

042 610 51 22 john.lundin@inyett.se
Joel Cheng Joel Cheng Second-line Technical Support

042 610 50 26 joel.cheng@inyett.se

Administration

Tommie Holmertz Tommie Holmertz Head of Marketing

042 610 50 20 tommie.holmertz@inyett.se
Jacob Ekelund Jacob Ekelund Marketing

042 610 51 39 jacob.ekelund@inyett.se